English Polish Russian

Nasza oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowniczej oraz współpracy z najlepszymi firmami jesteśmy Państwu w stanie zaoferować najwyższą jakość naszych produktów i usług.
Image

Płyty warstwowe

W zależności od konstrukcji izolację cieplną stanowi tu płyta warstwowa jedno lub dwustronna z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym. Każde oferowane przez nas rozwiązanie wymaga indywidualnych ustaleń i uzgodnień wynikających z konkretnych warunków technicznych.
Image

Agregaty chłodnicze

Proponujemy agregaty chłodnicze ze sprężarkami Bitzer, Dorin, Maneurop. Posiadamy cały typoszereg agregatów Bitzer: półhermetyczne, dwustopniowe, i scroll, agregaty półhermetyczne Dorin i cały typoszereg agregatów hermetycznych Maneurop.
Image

Chłodnice powietrza

Chłodnice powietrza renomowanych firm GOEDHART – Holandia i OMEGA – Polska są przeznaczone do pracy ze wszystkimi obecnie dopuszczonymi czynnikami o wydajności od 2 o 150kW. Blok jest wykonany z rur miedzianych lub stali kwasoodpornej. Rozstaw lamel w zależności od rodzaju chłodnicy 4,2mm - 12,00mm. Posiadamy specjalistyczne chłodnice do przechowalni owoców i warzyw typu Goedhart VNS i Omega ACPB specjalnie zaprojektowane do pracy z niską ΔT w celu przeciwdziałania wysuszaniu towaru.
Drzwi chłodnicze

Drzwi chłodnicze

Drzwi chłodnicze i mroźnicze firm TECH-PLAST - Polska , SALCO – Holandia przesuwne zarówno w poziomie jak i też w pionie . Do mniejszych komór drzwi przymykowe . Drzwi występują w wersji do komór gazoszczelnych ULO . Możliwość zamontowania w budynkach o różnej konstrukcji (murowanych, z płyt warstwowych, innych). Wymiary standardowe i na zamówienie Klienta.
Image

Drzwi segmentowe

Drzwi segmentowe z płyty warstwowej, otwierane ręcznie lub automatycznie.
Image

Kontrolowana atmosfera KA/ULO

Komory z kontrolowaną atmosferą, gazoszczelne, KA/ULO. Instalujemy płuczki węglowe absorber CO2 i generatory azotu PSA firmy BESSELING - Holandia. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Image

Klimatyzacja

W zależności od rodzaju i przeznaczenia klimatyzowanego pomieszczenia proponujemy zastosowanie klimatyzatorów:
- przyściennych
- przypodłogowych
- kasetonowych
- przenośnych
- okiennych
- kanałowych
Image

Kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne są doskonałymi urządzeniami do ogrzewania magazynów i sklepów. Montuje się je nad drzwiami, tak, że wpadające do pomieszczenia zimne powietrze natychmiast się ogrzewa. Nie jest to możliwe przy zastosowaniu innego typu urządzeń grzewczych. Praca w pomieszczeniach pozbawionych chłodnych przeciągów jest bez wątpienia znacznie przyjemniejsza. Ponieważ medium grzewcze to ciepłe powietrze, efekt jest natychmiastowy. Dzięki dużej sprawności cieplnej kurtyny, dodatkowe źródła ciepła nie są wymagane.
Image

Meble chłodnicze

Oferujemy sprzęt producentów krajowych firmy MAWI.