English Polish Russian

O nas

Nasza firma

Historia firmy

Firma nasza powstała w 1999 r., i pod nazwą CENTRUM CHŁODNICTWA ELTACO S.C. działa na rynku od 2001 roku. Założycielami i właścicielami firmy są, Krzysztof Pietrasz i Andrzej Promowicz.

Głównym celem dla Państwa projektów i inwestycji jest zapewnienie nowoczesnych systemów instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, opartych na urządzeniach najwyższej jakości. Doświadczenia zdobyte przez lata realizacji inwestycji, zarówno w Polsce jak i za granicą (UKRAINA, MOŁDAWIA), pozwala nam zaproponować przyszłemu inwestorowi fachowe doradztwo techniczne w dziedzinie budowy nowych instalacji chłodniczych.

Jak pracujemy

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza umożliwia nam projektowanie i realizację układów chłodniczych sterowanych za pomocą nowoczesnych sterowników komputerowych firmy DANFOSS. wyposażonych w monitoring oraz rejestrację danych. Wykonanie wielu własnych projektów instalacji chłodniczych pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie w metodach schładzania i przechowywania różnych produktów: owoców, warzyw, mięsa czy kwiatów.

Profesjonalizm naszych zespołów wykonawczych gwarantujących szybką i fachową realizację projektów sprawił, że wśród naszych klientów mamy opinię solidnego i kompetentnego partnera. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Wykonaliśmy już ponad 300 inwestycji w Mołdawi jak i na Ukrainie .

Nasza duma

20 Lat doświadczenia

Doświadczenia zdobyte przez lata realizacji inwestycji, zarówno w Polsce jak i za granicą (UKRAINA, MOŁDAWIA), pozwala nam zaproponować przyszłemu inwestorowi fachowe doradztwo techniczne w dziedzinie budowy nowych instalacji chłodniczych.

% Satysfakcji

100

Godzin serwisu

3116

Lat na rynku

20

Zadowolonych klientów

300

Współpraca

  • bitzer.jpg
  • carel-logo.png
  • Danfoss-Logo.jpg
  • dorin.jpg
  • goedhart.jpeg
  • lg.png